Jurmala Park House atrodas Dzintaros, Jūrmalas prestižajā daļā, ko ieskauj mūžzaļais priežu parks.

 

Projekta mūsdienīgā arhitektūra un dizains, unikālais stāvu skaits un plašās terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru un priežu mežu, sniegs jaunas iespējas tiem, kas izvēlas Jūrmalu kā savu dzīvesvietu!

 

Projekta tiešajā tuvumā ir Dzintaru meža parks ar taciņām dižpriežu vidū, kā arī kūrortpilsētas galvenās kultūras vietas

Pircēju ērtībām apartamenti tiek nodrošināti ar pilnīgo iekšējo apdari ar augstas kvalitātes materiāliem, kas uzticami kalpos daudzus gadus. Apartamenti projektā ir piepildīti ar apkārtējās dabas enerģiju: panorāmas logi, 2,95 m augsti griesti, plašās istabas un terases sniedz Jurmala Park House iemītniekiem baudu no piejūras svaigā gaisa, saules gaismas un aizraujošajiem skatiem.

 

Projektā ir realizēti augstā līmeņa tehnoloģiskie risinājumi. Apartamentos ir ierīkoti grīdas konvektori ar individuālajiem apkures skaitītājiem, ļaujot Jums iestatīt optimālo komforta temperatūru visās iekštelpās un kontrolēt apkures izmaksas. Visi apartamenti ir aprīkoti ar kondicionēšanas sistēmām, dažos ir paredzēta arī kamīnu ierīkošanas iespēja.

 

Ēkas pirmajā stāvā ir paredzēta plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu, kā arī trenažieru zāle iemītniekiem. Projekta iekšpagalmā atrodas apzaļumota klusās atpūtas zona. Ēkas pagrabstāvā ir apsargāta automašīnu novietne, kā arī visā kompleksā tiek nodrošināta gan videonovērošana, gan fiziskā apsardze.

Ēkas stāvu skaits Jūrmalas arhitektoniskajā kontekstā ir unikāls
Panorāmas
logi
Vairāk gaismas
Augsti griesti
2.95 m
Plašas, saulainas terases
Dažādi plānojumi
Pilna
apdare

Ieguldījums nekustamajā īpašumā ir viens no vispopulārākajiem un visdrošākajiem līdzekļu izvietošanas veidiem. Dzīvojamā īpašumā investētā nauda var nodrošināt stabilus un garantētus ienākumus.

 

Jurmala Park House kā investīciju instrumenta priekšrocības – ideāls izvietojums, mūsdienīgas ērtības un serviss

Apartamenti Jurmala Park House atbilst uzturēšanās atļaujas noformēšanas prasībām
Apartamentu cenas ir norādītas ar PVN
Jurmala Park House piedāvā apartamentu apkalpošanas un pārvaldīšanas pakalpojumus

Infrastruktūra

Projektā ir iekļauta visa komfortablam dzīvesveidam nepieciešamā infrastruktūra: restorāns, frizieru salons, trenažieru zāle, eleganta halle ar atpūtas zonu, vasaras terase augšējā stāvā, kā arī segtā auto novietne.

 

Drošību garantē videonovērošanas sistēma un 24/7 dežurantu klātbūtne.

Vēlaties, lai ar Jums
sazinās?

Aicinām sniegt informāciju.

*Obligāti aizpildāmie lauki

Banka informē, ka elektroniskajā pieteikumā  norādītā informācija tiks izmantota, lai Banka sazinātos ar jums saistībā ar jūs interesējošajiem LPB Bank pakalpojumiem un pirms darījuma attiecību nodibināšanas publiski pieejamos resursos pārliecinātos par sadarbības iespējām.

Personas datu apstrāde Bankā tiek veikta saskaņā ar Personas datu apstrādes politiku.