Imantas tirgus finansēšana
12.02.2021.

LPB Bank piešķīra finansējumu Imantas tirgus attīstībai. Banka finansē telpu remontu un tirdzniecības iekārtu iegādi.

Imantas Tirgus saņēma finansējumu un izveidojis e–Tirgu sadarbība ar LPB Bank, turpinot domāt par paplašināšanos tuvākajos gados. Izdzīvo, kas mainās, vai Imantas Tirgus veiksmes stāsts no Ērika Ertmaņa, SIA Imantas Tirgus valdes locekļa.

  • Pastāstiet vairāk par savu uzņēmumu, tā koncepciju un pakalpojumiem. Kas ir tās priekšrocības, kas jūs izdevīgi atšķir no konkurentiem?

Imantas Tirgus ir izveidots ar mērķi apvienot Latvijas pārtikas produktu ražotājus vienkopus, kā arī papildināt to piedāvāto klāstu ar populāriem produktiem no Eiropas. Esam izveidojuši paviljonu vairāk kā 2000 m2 platībā, kurā atrodas vairāk, kā 50 saimniecību tirdzniecības vietas, kurās var atrast visus sev nepieciešamos pārtikas produktus ikdienai un svētku reizēm. Pie mums var nesteidzīgi iepirkties, tajā pašā laikā nobaudot dažādus ēdienus un dzērienus, kurus gatavo uz vietas. Mūsuprāt, tas pircējiem ir būtiski iegādājoties svaigus pārtikas produktus ar skaidru izcelsmi. Mēs rūpējamies, lai klienti pie mums atgrieztos arvien biežāk. Viena no galvenajām atšķirībām ir tā, ka mēs atrodamies apkaimē ar ērtu piebraukšanu un bezmaksas autostāvvietu.

  • Pastāstiet par Imantas Tirgus nosaukuma izcelsmi.

Ņemot vērā, ka atrodamies vienā no lielākajām Rīgas apkaimēm, nolēmām, ka mūsu tirgum jānes apkaimes nosaukums!

  • Kāpēc izvēlējāties strādāt tieši šajā nozarē?

Izdzīvo, kas mainās! Šodienas konkurences apstākļos attīstīt Tirdzniecības parku ar klasisku pārtikas operatoru – kādu no lielveikalu ķēdēm neredzējām perspektīvu, bet, pašiem izstrādājot sava tirgus konceptu un to attīstot, vēlējāmies būt atšķirīgi no konkurentiem.

  • Vai uzņēmuma attīstībai izmantojāt papildu finansējuma iespējas?

Izsakām pateicību LPB Bank darbiniekiem, kuri noticēja šī projekta perspektivitātei un atbalstīja Imantas Tirgus izveidi. LPB Bank piešķīra finansējumu telpu remontam un tirdzniecības iekārtu iegādei.

  • Pamanījām, ka jūsu mājaslapā ir iespēja iepirkties attālināti.

Šāda doma jau bija no paša sākuma, bet pirmajā darbības gadā bijām aizņemti ar esošā koncepta pilnveidošanu un nepietika laika E-Tirgum, bet pavasarī uzsākām E–Tirgus izstrādi un šobrīd E-Tirgus pilnībā funkcionē, kaut gan vēl ir ļoti daudz ieceru tā pilnveidē. Grūti pateikt cik liels % ir E-Tirgum no kopējā Imantas Tirgus apgrozījuma, jo tirgū darbojas vairāk, kā 50 nomnieki kā atsevišķi uzņēmumi, bet varu pateikt, ka jau sesto mēnesi ir pieaugums tirdzniecībai internetā. Cilvēki pamēģina un turpina pasūtīt produktus E-tirgū, jo tikai pamēģinot var saprast, cik daudz laika var ietaupīt iepērkoties E-tirgū; arī bezkontakta piegādes priekšrocības pircēji augsti novērtē, tāpēc arī jūs esiet laipni aicināti izmēģināt iepirkties www.imantastirgus.lv un jau nākamajā dienā mēs piegādāsim Jūsu pasūtījumu.

Augsti novērtējam, ka LPB Bank E-risinājumi, kas nodrošina ērto mūsu uzņēmuma darbību internetā, tika pieslēgti ātri un bez problēmām. Mūsu IT speciālists ar projektu vadītāju no Bankas puses uzsāka risinājuma ieviešanu pēc pieteikuma iesniegšanas, un drīz vien mēs bijām gatavi pirmajiem darījumiem ērtā E-vidē.

LPB Bank piedāvātie pakalpojumi pilnībā apmierina mūsu klientus, kā arī jebkuri jautājumi tiek operatīvi risināti, lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu pieejamību mūsu pircējiem. Bankas piedāvātie E-komercijas risinājumi pilnībā atbilst biznesa attīstīšanai E-vidē.

  • Kādi ir nākotnes plāni Imantas Tirgus attīstībai nākamajos piecos gados?

Viennozīmīgi pilnveidoties, paplašinot klāstu, lai gandarītu pat visprasīgāko pircēju vēlmes, tāpat mēs domājam arī par paplašināšanos tuvākajos gados.

  • Kāds ir jūsu veiksmīga biznesa noslēpums?

Darbs, darbs un vēlreiz darbs, kā arī veiksme un dažādu apstākļu sakritība ir nepieciešama, lai ideja pārvērstos par veiksmes stāstu, bet līdz veiksmes stāstam ir vēl daudz darāmā, par to pēc pāris gadiem!

  • Jūsu novēlējums un ieteikums jauna biznesa veidotājiem.

Nebaidīties no jauniem izaicinājumiem un neapstāties pie pirmajām grūtībām – jānoiet garš ceļš, lai sasniegtu iecerēto.