Mastercard LoungeKey un Flight Delay Pass
01.10.2021.

LPB Bank sadarbībā ar Mastercard piedāvā Bankas klientiem lojalitātes programmu Mastercard Lounge Key un Flight Delay Pass – ieeja lidostu atpūtas zonās visā pasaulē neatkarīgi no izmantotās aviosabiedrības vai lidojuma klases. Ieejas atslēga ir jūsu LPB Bank maksājumu karte!

Gadījumā, ja esat LPB Bank maksājumu kartes Mastercard Gold, Mastercard Platinum, Mastercard Business Plus vai Mastercard Corporate īpašnieks un jūsu lidojums kavējas vairāk kā vienu stundu, jums ir iespēja bez maksas apmeklēt LoungeKey lidostas atpūtas zonu.

Jums, kā LPB Bank maksājumu kartes īpašniekam, jāreģistrējas Mastercard mājaslapā: https://fdp.mastercard.com/FDPMC brīdī, kad pērkat biļeti vai pirms jūsu lidojuma

“Turpmāk mūsu Bankas klienti var izmantot biznesa zāles pakalpojumus visās pasaules lidostās un ar komfortu pavadīt laiku, ja kavējas reiss vai vienkārši gaidot savu lidojumu. Parasti lidostas biznesa zālē var tikt ar karti Priority Pass, taču LPB Bank klienti varēs izmantot visas biznesa zāles priekšrocības, kas iekļautas programmā LoungeKey, uzrādot tikai vienu karti – LPB Bank maksājumu karti. LoungeKey – tā ir gan lieliska iespēja sākt baudīt savu ceļojumu jau esot lidostā, gan neatlikt tikšanās tiešsaistē, ja esat darba komandējumā,” komentē Ineta Kauliņa, Maksājumu karšu departamenta vadītāja.

Vairāk informācijas Bankas mājaslapā.