Par katriem iztērētiem 20 EUR mēs ziedosim 3 centus, lai aizsargātu Baltijas jūru
21.11.2022.

Ziedošana labdarībai bez reālas ziedošanas, kā tas ir iespējams? Tas ir vienkārši, LPB Bank to izdarīs jūsu vietā. Ilgtspējība ir ļoti svarīga gan Bankai, gan Mastercard.

Mūsu un Baltijas jūras nākotne ir nesaraujami saistīta. Tā robežojas ar deviņām valstīm, kurās dažādās politiskās, sociālās un ekonomiskajās realitātēs dzīvo vairāk nekā 85 miljoni cilvēku. Daudzi no šiem cilvēkiem paļaujas uz Baltijas jūru pārtikas un ienākumu ziņā un daudzi novērtē to kā svarīgu vietu aktivitātēm un atpūtai dabā. Pēdējo 100 gadu laikā Baltijas jūras apstākļi ir krasi pasliktinājušies. Cilvēku darbības, piemēram, pārzveja, piesārņošana un tagad aizvien vairāk arī klimata izmaiņas, izmaina ekoloģisko līdzsvaru un novājina atjaunināmos resursus, neļaujot ievērot drošas bioloģiskās robežas.

LPB Bank kopā ar Mastercard atbalsta vietējās labdarības, kuras pilnīgi nododas mūsu planētas labklājības veicināšanai – par katriem iztērētiem 20 EUR ar Mastercard karti Banka ziedos 3 centus, lai aizsargātu Baltijas jūru.

Katrs, kas līdz 30. novembrim iepirksies ar Mastercard karti Baltijas valstīs virs 20 EUR, kļūs par vides varoni!

Kampaņā piedalās visas Mastercard kartes, izņemot Mastercard Business kartes.